Polecane
Cena: |
3309,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 309,98 |
zł netto |
Cena: |
4071,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4 071,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Obudowa stojąca SM drzwi pełne z płytą montażową 2000x 600x 400mm NSYSM20640P SCHNEIDER
Spacial SM compact obudowa z płytą montażową, 2000x600x400mm. rodzina produktów: Spacial SM - typ produktu: obudowa kompaktowa - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy - typ akcesoriów instalacyjnych: stojący - składanie urządzenia: 1 drzwi, 1 korpus, 1 pły
Parametry techniczne: Spacial Obudowa stojąca SM drzwi pełne z płytą montażową 2000x 600x 400mm NSYSM20640P SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | tak |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Dach skośny | nie |
| Do montażu metrycznego | tak |
| Do montażu na zewnątrz | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 400 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba drzwi | 1 |
| Liczba zamków | 1 |
| Maks. dopuszczalne obciążenie drzwi zgodnie z IEC 62208 | 588 N |
| Maks. dopuszczalne obciążenie obudowy zgodnie z IEC 62208 | 4900 N |
| Maks. dopuszczalne obciążenie płyty montażowej zgodnie z IEC 62208 | 2796 N |
| Materiał | Stal |
| Model narożny | nie |
| Model stojący przyścienny | tak |
| Montaż pośredni | nie |
| Montaż słupowy | nie |
| Montaż ścienny | nie |
| Montaż wnękowy | nie |
| Możliwość sprzęgania (łączenia szeregowego/kaskadowego) | nie |
| Płyta montażowa z regulowaną głębokością | nie |
| Stopień ochrony (NEMA) | 13 |
| Szerokość | 600 mm |
| Wolnostojący | nie |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 2000 mm |
| Z drzwiami przeszklonymi | nie |
| Z drzwiami tylnymi | nie |
| Z drzwiami z wentylacją | nie |
Pliki do pobrania
NSYSM20640P_document -
m/download/17932752/nsysm20640p-document.pdf [80.46 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22008833/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
download -
m/download/17818860/download.zip [611.04 kB]
ENVPEP110923EN -
m/download/17818859/envpep110923en.pdf [600.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Obudowa stojąca SM drzwi pełne z płytą montażową 2000x 600x 400mm NSYSM20640P SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135