Polecane
Cena: |
18,38 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,38 |
zł netto |
Cena: |
22,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Wkręt izolowany M5x10 NSYSM10M5HP SCHNEIDER
Śruba z izolowaną główką M5x10mm, sprzedawane po 100. rodzina produktów: akcesoria montażowe - akcesoria / oddzielny typ części: śruba - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy - liczba na zestaw: zestaw 100 szt.. Zalety: .. Zastosowanie: ..
Parametry techniczne: Spacial Wkręt izolowany M5x10 NSYSM10M5HP SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Długość gwintu | 10 mm |
| Kolor | Inne |
| Kształt główki | Sześciokątny (heksagonalny) |
| Lewy gwint | nie |
| Łeb wpuszczany (kryty) | nie |
| Materiał | Inne |
| Pełny gwint | tak |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Rozmiar gwintu metrycznego | 5 |
| Rozmiar kwadratowego podsadzenia/zamka | 0 mm |
| Samoblokująca | nie |
| Skok gwintu | 1 mm |
| System przykręcania | Sześciokątny z nacięciem |
| Wysokość główki | 7.2 mm |
| Z kołnierzem | nie |
| Z nakrętką | nie |
| Z podkładką | nie |
Pliki do pobrania
NSYSM10M5HP_document -
m/download/17931943/nsysm10m5hp-document.pdf [84.67 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22008749/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP100104EN -
m/download/17816073/envpep100104en.pdf [301.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135