Polecane
Cena: |
193,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
193,85 |
zł netto |
Cena: |
238,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
238,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Kieszeń na dokumenty 800mm NSYSDP8M SCHNEIDER
Spacial metalowa kieszeń na dokumenty, szerokość: 800mm. rodzina produktów: Spacial SDX - akcesoria / oddzielny typ części: metalowa kieszonka na dokumenty - aplikacja urządzenia: akcesoria drzwiowe - miejsce montażu: na wzmacnianej ramie drzwiowej - spos
Parametry techniczne: Spacial Kieszeń na dokumenty 800mm NSYSDP8M SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Głębokość | 65 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Metal |
| Mocowanie samoprzylepne | nie |
| Model | Kieszeń na schematy |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość montażowa w szafie | 800 mm |
| Wysokość | 282 mm |
Pliki do pobrania
NSYSDP8M_document -
m/download/17931918/nsysdp8m-document.pdf [72.22 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22008664/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110923EN -
m/download/17815925/envpep110923en.pdf [600.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Kieszeń na dokumenty 800mm NSYSDP8M SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135