Polecane
Cena: |
741,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
741,93 |
zł netto |
Cena: |
912,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
912,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Wspornik do dużych obciążeń do SF 800mm NSYHLCR80 SCHNEIDER
Spacial SF szyny pod duże obciążenie, 800mm. rodzina produktów: Spacial SF - akcesoria / oddzielny typ części: szyny do dużego obciążenia - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy. Zalety: .. Zastosowanie: ..
Parametry techniczne: Spacial Wspornik do dużych obciążeń do SF 800mm NSYHLCR80 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 775 mm |
| Głębokość montażowa w szafie | 800 mm |
| Kolor | Inne |
| Materiał | Metal |
| Model | Szyna nośna |
| Szerokość | 75 mm |
| Wysokość | 28 mm |
Pliki do pobrania
NSYHLCR80_document -
m/download/17935510/nsyhlcr80-document.pdf [80.15 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007526/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Wspornik do dużych obciążeń do SF 800mm NSYHLCR80 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135