Polecane
Cena: |
35,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
35,93 |
zł netto |
Cena: |
44,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Kieszeń na dokumenty A4 z tworzywa RAL9001 230x 247x 23mm NSYDPA4 SCHNEIDER
Plastikowa koszulka na dokumenty A4, 234x278x22mm. rodzina produktów: akcesoria drzwiowe - akcesoria / oddzielny typ części: kiesoznka na dokumenty - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy - miejsce montażu: na drzwiach - kompatybilność produktu: wszystkie
Parametry techniczne: Kieszeń na dokumenty A4 z tworzywa RAL9001 230x 247x 23mm NSYDPA4 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9001 |
| Głębokość | 23 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie samoprzylepne | tak |
| Model | Kieszeń na schematy |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość montażowa w szafie | 247 mm |
| Wysokość | 230 mm |
Pliki do pobrania
NSYDPA4_document -
m/download/17931547/nsydpa4-document.pdf [82.05 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007281/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110923EN -
m/download/17815937/envpep110923en.pdf [600.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Kieszeń na dokumenty A4 z tworzywa RAL9001 230x 247x 23mm NSYDPA4 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135