Polecane
Cena: |
9,66 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,66 |
zł netto |
Cena: |
11,88 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Thalassa Szyna symetryczna DIN do skrzynek 164 35x 7,5mm NSYAMRD16357TB SCHNEIDER
Symetryczna szyna DIN, wys.35xD7,5mm długość: 140mm, do puszek 150mm (wewn.). rodzina produktów: Thalassa TBP, Thalassa TBS - akcesoria / oddzielny typ części: szyna - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy - liczba na zestaw: zestaw 10 szt.. Zalety: .. Zas
Parametry techniczne: Thalassa Szyna symetryczna DIN do skrzynek 164 35x 7,5mm NSYAMRD16357TB SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Długość | 140 mm |
| Grubość materiału | 1 mm |
| Materiał | Stal |
| Model | Szyna montażowa DIN TH-35/7,5 mm |
| Odległość między osiami otworów | 130 mm |
| Rodzaj otworu/wycięcia | Podłużny |
| Wysokość | 35 mm |
Pliki do pobrania
NSYAMRD16357TB_document -
m/download/17934221/nsyamrd16357tb-document.pdf [62.46 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006781/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2202003EN -
m/download/17816956/envpep2202003en.pdf [248.98 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Thalassa Szyna symetryczna DIN do skrzynek 164 35x 7,5mm NSYAMRD16357TB SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135