Przemiennik częstotliwości ATV12 3 fazowe 200/240VAC 50/60Hz 0.18kW 1.4A IP02 ATV12H018M3 SCHNEIDER
Przemiennik częstotliwości ATV12 3 fazowe 200/240VAC 50/60Hz 0.18kW 1.4A IP02 ATV12H018M3 SCHNEIDER (ATV12H018M3)
Do ulubionych
Opis produktu: Przemiennik częstotliwości ATV12 3 fazowe 200/240VAC 50/60Hz 0.18kW 1.4A IP02 ATV12H018M3 SCHNEIDER
    Przemiennik częstotliwości Altivar 12 o stopniu ochrony IP20 i wejściowym napięciu znamionowym od 200V do 240V AC może zasilać silniki asynchroniczne o obciążalności do 1,4 A. Ten Altivar 12 może być stosowany dla silników o mocy znamionowej do 0,18kW / 0,25KM. Ten Altivar 12 jest przeznaczony dla prostych maszyn i urządzeń przemysłowych i komercyjnych, takich jak przenośniki, pompy, bariery dostępu i bieżnie.
Parametry techniczne: Przemiennik częstotliwości ATV12 3 fazowe 200/240VAC 50/60Hz 0.18kW 1.4A IP02 ATV12H018M3 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 0.18 kW
Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 0.18 kW
Maks. napięcie wyjściowe 230 V
Maksymalna częstotliwość wyjściowa 400 Hz
Napięcie sieci 200 - 240 V
Z elementem regulacyjnym/sterującym tak
Z elementem wykonawczym tak
Ze złączem do komputera PC tak
Znamionowy prąd wyjściowy I2N 1.4 A
Stopień ochrony (IP) IP20
Częstotliwość sieci 50/60 Hz
Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych tak
Dozwolone zastosowanie w przemyśle tak
Głębokość 102.2 mm
Liczba faz wejściowych 3
Liczba faz wyjściowych 3
Liczba wejść analogowych 1
Liczba wejść cyfrowych 4
Liczba wyjść analogowych 1
Liczba wyjść cyfrowych 1
Liczba złączy PROFINET 0
Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet 0
Liczba złączy sprzętowych innych 8
Liczba złączy sprzętowych równoległych 0
Liczba złączy sprzętowych RS-232 0
Liczba złączy sprzętowych RS-422 0
Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY 0
Liczba złączy sprzętowych USB 0
Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych nie
Obsługa innych protokołów nie
Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work nie
Obsługa protokołu ASI nie
Obsługa protokołu BACnet nie
Obsługa protokołu CAN nie
Obsługa protokołu Data-Highway nie
Obsługa protokołu DeviceNet nie
Obsługa protokołu DeviceNet Safety nie
Obsługa protokołu EtherNet/IP nie
Obsługa protokołu Foundation Fieldbus nie
Obsługa protokołu INTERBUS nie
Obsługa protokołu INTERBUS-Safety nie
Obsługa protokołu KNX nie
Obsługa protokołu LON nie
Obsługa protokołu MODBUS tak
Obsługa protokołu PROFIBUS nie
Obsługa protokołu PROFINET CBA nie
Obsługa protokołu PROFINET IO nie
Obsługa protokołu PROFIsafe nie
Obsługa protokołu SafetyBUS p nie
Obsługa protokołu SERCOS nie
Obsługa protokołu SUCONET nie
Obsługa protokołu TCP/IP nie
Rodzaj przemiennika Przemiennik napięciowy
Szerokość 72 mm
Wysokość 143 mm
Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
Z interfejsem optycznym nie
Z połączeniem do komputera PC tak
Zintegrowany moduł hamujący (chopper) nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Przemiennik częstotliwości ATV12 3 fazowe 200/240VAC 50/60Hz 0.18kW 1.4A IP02 ATV12H018M3 SCHNEIDER