Polecane
Cena: |
82,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
80,71 |
zł netto |
Cena: |
101,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
99,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
6 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modułowy rozłącznik izolacyjny obrotowy 3P 32A rozmiar 1 HAB303 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/3065362/0/hager_HAB303_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Modułowy rozłącznik izolacyjny obrotowy 3P 32A rozmiar 1 HAB303 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP20 |
| Z okablowaniem fabrycznym | nie |
| Zdolność łączeniowa przy 400 V | 21 kW |
| Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V | 14 kW |
| Znamionowy prąd ciągły dla AC-21, 400 V | 32 A |
| Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw | 1.26 kA |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Do instalacji w tablicach rozdzielczych | tak |
| Do montażu czołowego centralnie | nie |
| Do montażu na płycie | tak |
| Do montażu pośredniego | nie |
| Do montażu tablicowego 4-otworowego | nie |
| Głębokość | 69 mm |
| Jako przełącznik nawrotny | nie |
| Jako rozłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Jako rozłącznik główny | tak |
| Jako rozłącznik remontowy | tak |
| Jako wyłącznik awaryjny | nie |
| Kolor elementu sterowniczego | Szary |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC | 415 V |
| Opcjonalny napęd silnikowy | nie |
| Opcjonalny wyzwalacz napięciowy | nie |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Krótka rączka obrotowa |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Stopień ochrony (IP) części czołowej | IP20 |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 45 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Wbudowany napęd silnikowy | nie |
| Wysokość | 68 mm |
| Z mechanizmem ryglującym | tak |
| Znamionowe napięcie pracy | 380 - 415 V |
| Znamionowy prąd ciągły dla AC-23, 400 V | 32 A |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 32 A |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Iq | 50 kA |
Pliki do pobrania
hager_hab303_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 16:01, 237.68 kB]
PDS_HAB303_3301_pl-PL -
m/download/23411587/pds-hab303-3301-pl-pl.pdf [99.14 kB]
ID1_HAX_6H5117F_WEB -
m/download/23411588/id1-hax-6h5117f-web.pdf [1.72 MB]
rohs_declaration_HAB303_en-GB -
m/download/23411589/rohs-declaration-hab303-en-gb.pdf [42.08 kB]
DECLARATION_25_1378_11_25 -
m/download/23411590/declaration-25-1378-11-25.pdf [604.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy rozłącznik izolacyjny obrotowy 3P 32A rozmiar 1 HAB303 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135