Polecane
Cena: |
5,01 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,01 |
zł netto |
Cena: |
6,16 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Listwa zaciskowa gwintowa LPA12-1.5 transparentny SIMET
Kolor: transparentny, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 50, Podatek: 23, Nap. znamionowe: 450V, Prąd znamionowy (A): 17A, Przekrój znamionowy (drut): 0,75-1,5mm², Szerokość (mm): 17, Wysokość (mm): 14,5, Długość (mm): 96,2, Materiał: poliamid PA66, samogasnący + mosiądz galwanizowany, Temperatura użytkowa: -30°C...+110°C,
Parametry techniczne: Listwa zaciskowa gwintowa LPA12-1.5 transparentny SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 96.2 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 12 |
| Liczba zacisków na biegun | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 450 V |
| Odległość między osiami otworów | 8 mm |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Prąd znamionowy In | 17.5 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1,5 - 1,5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 1,5 - 1,5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0 - 0 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1,5 - 1,5 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Montaż bezpośredni |
| Szerokość / rozmiar rastra | 17 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 14.5 mm |
| Zakres temperatur pracy | -25 - 85 °C |
Pliki do pobrania
7700-pl -
m/download/22311992/7700-pl.pdf [131.09 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Listwa zaciskowa gwintowa LPA12-1.5 transparentny SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135