Polecane
Cena: |
2460,08 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 460,08 |
zł netto |
Cena: |
3025,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 025,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnice PrismaSet szyna aluminiowa Linergy LGYE L=2000mm 4000A LVS04568 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Długość | 2000 mm |
| Model | Profil |
| Model elastyczny | nie |
| Prąd znamionowy In | 4000 A |
| Szerokość | 150 mm |
| Wysokość | 31 mm |
Pliki do pobrania
LVS04568_document -
m/download/17954892/lvs04568-document.pdf [102.24 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22004403/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnice PrismaSet szyna aluminiowa Linergy LGYE L=2000mm 4000A LVS04568 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135