Polecane
Cena: |
1464,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 464,31 |
zł netto |
Cena: |
1801,10 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 801,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnice PrismaSet szyna pozioma miedziana 60x10mm 2000mm LVS04546 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Długość | 2000 mm |
| Model | Płaski |
| Model elastyczny | nie |
| Prąd znamionowy In | 1400 A |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 10 mm |
Pliki do pobrania
LVS04546_document -
m/download/17954880/lvs04546-document.pdf [58.20 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22004391/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2103021_V1 -
m/download/16835661/envpep2103021-v1.pdf [391.95 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnice PrismaSet szyna pozioma miedziana 60x10mm 2000mm LVS04546 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135