Polecane
Cena: |
730,58 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
730,58 |
zł netto |
Cena: |
898,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
898,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnice PrismaSet szyny Linergy aluminiowe 1250A L=1670mm LVS04505 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Długość | 1670 mm |
| Model | Profil |
| Model elastyczny | nie |
| Prąd znamionowy In | 1250 A |
| Szerokość | 42.5 mm |
| Wysokość | 32.5 mm |
Pliki do pobrania
LVS04505_document -
m/download/17954864/lvs04505-document.pdf [79.64 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22004375/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2103021_V1 -
m/download/16835647/envpep2103021-v1.pdf [391.95 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnice PrismaSet szyny Linergy aluminiowe 1250A L=1670mm LVS04505 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135