Polecane
Cena: |
422,75 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
422,75 |
zł netto |
Cena: |
519,98 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
519,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnice PrismaSet ściany boczne obudowy przedziału bocznego 23 moduły IP55 LVS08356 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9003 |
| Głębokość montażowa w szafie | 260 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek U | 23 |
| Materiał | Stal |
| Szerokość | 250 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 1250 mm |
| Z wejściem kablowym | nie |
| Z zamkiem | nie |
| Zastosowanie jako ściana boczna | tak |
| Zastosowanie jako ściana tylna | nie |
Pliki do pobrania
LVS08356_document -
m/download/17954934/lvs08356-document.pdf [59.09 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22004697/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2103022_V1 -
m/download/16838575/envpep2103022-v1.pdf [405.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnice PrismaSet ściany boczne obudowy przedziału bocznego 23 moduły IP55 LVS08356 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135