Polecane
Cena: |
70,88 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
70,87 |
zł netto |
Cena: |
87,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
87,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnice PrismaSet wsporniki przedowód pionowe Prisma G 12 sztuk LVS04264 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9001 |
| Głębokość | 30 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Inne |
| Szerokość | 73 mm |
| Wysokość | 25 mm |
Pliki do pobrania
LVS04264_document -
m/download/17954489/lvs04264-document.pdf [66.86 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22004310/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2103022_V1 -
m/download/16810309/envpep2103022-v1.pdf [405.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnice PrismaSet wsporniki przedowód pionowe Prisma G 12 sztuk LVS04264 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135