Polecane
Cena: |
46,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,13 |
zł netto |
Cena: |
56,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przełącznik 3 położeniowy 2Z czarny bez samopowrotu pierscień nikolowany SP22-P3.CZ-20. SPAMEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Możliwość podświetlenia | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Bez samopowrotu | tak |
| Kolor pierścienia czołowego | Szary |
| Kolor przycisku | Czarny |
| Liczba stopni przełączania | 3 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 2 |
| Materiał pierścienia czołowego | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Przełącznik |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość otworu | 22 mm |
| Średnica otworu | 22 mm |
| Z pierścieniem czołowym | tak |
| Z podświetleniem | nie |
| Z samopowrotem | nie |
| Zakres napięcia zasilającego | 24 - 230 V |
| Zawiera źródło światła | nie |
Pliki do pobrania
Certyfikat_bezpieczenstwa_sp22_pl -
m/download/12057530/certyfikat-bezpieczenstwa-sp22-pl.pdf [2.35 MB]
SPAMEL_PL_Przycisk_kompletny_trzypolozeniowy_SP22_P3 -
m/download/12057531/spamel-pl-przycisk-kompletny-trzypolozeniowy-sp22-p3.pdf [776.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Spółdzielnia Inwalidów "SPAMEL" ul. Wojska Polskiego 3 56-416 Twardogóra spamel@spamel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Spółdzielnia Inwalidów "SPAMEL" ul. Wojska Polskiego 3 56-416 Twardogóra spamel@spamel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przełącznik 3 położeniowy 2Z czarny bez samopowrotu pierscień nikolowany SP22-P3.CZ-20. SPAMEL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135