Polecane
Cena: |
26,58 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,58 |
zł netto |
Cena: |
32,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
32,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: 427-PCcz-10 PRZYCISK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Możliwość podświetlenia | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Bez samopowrotu | nie |
| Kolor pierścienia czołowego | Chrom |
| Kolor przycisku | Czarny |
| Liczba stopni przełączania | 2 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Materiał pierścienia czołowego | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Krótka rączka obrotowa |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość otworu | 0 mm |
| Średnica otworu | 22.3 mm |
| Wysokość otworu | 4 mm |
| Z pierścieniem czołowym | tak |
| Z podświetleniem | nie |
| Z samopowrotem | tak |
| Zakres napięcia zasilającego | 0 V |
| Zawiera źródło światła | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: POKÓJ S.E. ul. Warecka 1 91-202 Łódź sekretariat@pokoj.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: POKÓJ S.E. ul. Warecka 1 91-202 Łódź sekretariat@pokoj.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co 427-PCcz-10 PRZYCISK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135