Polecane
Cena: |
11,29 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,76 |
zł netto |
Cena: |
13,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: POKÓJ LPI-6z LISTWA PRZYŁĄCZENIOWA IZOLOWANA A18-0058
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 63 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V2 |
| Kolor | Zielony |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba zacisków na biegun | 6 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Odległość między osiami otworów | 7.1 mm |
| Pozycja połączenia | Z góry / u góry |
| Prąd znamionowy In | 76 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1.5 - 16 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 1.5 - 10 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość / rozmiar rastra | 17.3 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 17 mm |
| Zakres temperatur pracy | -25 - 100 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: POKÓJ S.E. ul. Warecka 1 91-202 Łódź sekretariat@pokoj.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: POKÓJ S.E. ul. Warecka 1 91-202 Łódź sekretariat@pokoj.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co POKÓJ LPI-6z LISTWA PRZYŁĄCZENIOWA IZOLOWANA A18-0058
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135