Polecane
Cena: |
117,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
117,46 |
zł netto |
Cena: |
144,48 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
144,48 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
45 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Color LED Sterownik kolorowego (RGBW) oświetlenia LED 12/24V Wi-Fi WI-RGBW-P F&F

COLOR LED (RGBW) - to sterownik kolorowego oświetlenia LED z dodatkowym kanałem dla światła białego. Umożliwia precyzyjne nastawy kolorów lub regulację temperatury barwowej światła białego. Zapewnia płynne przejście pomiędzy kolorami. Czasy przejścia pomiędzy kolorami oraz ściemniania są konfigurowalne.
Cechy przekaźnika Wi-Fi
Do zwiększenia obciążalności sterownika wifi LED RGBW można zastosować dodatkowe wzmacniacze, np. LED-AMP-1P lub LED-AMP-1D.
| Napięcie zasilania | 9÷30 V DC |
| Wejście sterujące | 9÷30 V DC |
| Prąd impulsu sterującego | mniej niż 3 mA |
| Maksymalny prąd obciążenia (AC-1) - prąd znamionowy | 4 A/kolor |
| Maksymalny prąd obciążenia (AC-1) - prąd maksymalny (chwilowy) | 4 A/kolor |
| Częstotliwość radia | 2,4 GHz |
| Transmisja | WI-FI |
| Moc radia (IEEE 802.11n) | poniżej 13 dBm |
| Czułość odbiornika | -98 dBm |
| Przyłącze | zaciski śrubowe 2,5 mm² |
| Moment dokręcający | 0,4 Nm |
| Pobór mocy | czuwanie: 1,2 W; praca (włączony przekaźnik): 1,5 W; |
| Temperatura pracy | 0÷45°C |
| Wymiary | Ø54 (48×43 mm), wysokość: 20 mm |
| Montaż | w puszce podtynkowej Ø60 |
| Stopień ochrony | IP20 |
Parametry techniczne: Color LED Sterownik kolorowego (RGBW) oświetlenia LED 12/24V Wi-Fi WI-RGBW-P F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Częstotliwość radiowa | 2400 MHz |
| Długość kodu (w bitach) | 0 |
| Do łącznika | tak |
| Do łącznika roletowego | nie |
| Do łącznika żaluzjowego | nie |
| Do łącznika żaluzjowego/roletowego | nie |
| Do przycisku impulsowego | tak |
| Do ściemniacza | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | tak |
| Liczba komend | 0 |
| Liczba przekaźników | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Moduł do płyty z obwodem drukowanym | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 2003 |
| Pobór mocy | 1.5 W |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| System kodu zmiennego (karuzelowego) | nie |
| Tryb przełączania | tak |
| Tryb przycisku | tak |
| W obudowie | tak |
| W obudowie tubowej | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z przyciskiem radiowym | nie |
| Z radiowym urządzeniem kodującym | nie |
| Z ręcznym nadajnikiem radiowym | nie |
| Zasilanie | Inne |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23833058/karta-katalogowa.pdf [2.12 MB]
FOX Color LED instrukcja obsługi_pl.pdf -
m/download/23833052/fox-color-led-instrukcja-obslugi-pl-pdf.pdf [732.01 kB]
FOX Color LED manual_en.pdf -
m/download/23833056/fox-color-led-manual-en-pdf.pdf [707.79 kB]
WI-RGBW-P-instructions-for-use-1.pdf -
m/download/23833060/wi-rgbw-p-instructions-for-use-1-pdf.pdf [740.98 kB]
WI-RGBW-P-declaration-RoHS-pl-1.pdf -
m/download/23833059/wi-rgbw-p-declaration-rohs-pl-1-pdf.pdf [224.37 kB]
FOX LED GATE CE declaration 2024_en.pdf -
m/download/23833057/fox-led-gate-ce-declaration-2024-en-pdf.pdf [183.24 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Color LED Sterownik kolorowego (RGBW) oświetlenia LED 12/24V Wi-Fi WI-RGBW-P F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135