Polecane
Cena: |
447,97 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
447,97 |
zł netto |
Cena: |
551,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
551,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
22 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Monitor energii elektrycznej WI-FI 3F+N,FOX ENERGY 3 WI-MEF3 40A WI-MEF-3 F&F
Trójfazowy monitor zużycia energii elektrycznej.
Monitorowanie wszystkich istotnych parametrów sieci elektrycznej.
Zastosowanie monitora energii Energy 3
Dane techniczne:
Właściwości Energy 3
Zastosowanie monitora energii Energy 3 (WI-MEF-3)

Właściwości bezprzewodowego domowego licznika energii Energy 3 (WI-MEF-3)
W zestawie wraz z urządzeniem dostarczane są miniaturowe, otwierane przekładniki prądowe. Do ich zapinania na mierzonych przewodach nie jest wymagana ingerencja w przewody prądowe. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na sposób przełożenia przewodu przez przekładnik oraz podłączenie wtórnej strony przekładnika do urządzenia.

Miniaturowy przekładnik prądowy do zapięcia na mierzonych przewodach.
Aplikacja na urządzenia z systemem Android
&ab_channel=F%26FAutomatykadomowaiprzemys%C5%82owa.
Parametry techniczne: Monitor energii elektrycznej WI-FI 3F+N,FOX ENERGY 3 WI-MEF3 40A WI-MEF-3 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blokada cofania licznika | tak |
| Dopuszczenie | Krajowe |
| EDL40/EEC40 | nie |
| Głębokość | 65 mm |
| Klasa dokładności | B |
| Legalizowany | nie |
| Liczba faz | Trójfazowe / trójfazowe z przewodem neutralnym |
| Liczba pozycji licznika | 0 |
| Liczba taryf licznika | Jednotaryfowy |
| Maksymalny prąd (Imax) | 40 A |
| Model | Pomiar pośredni/półpośredni |
| Napięcie znamionowe (Un) N-L | 195 - 265 V |
| Odpowiednie do | Pobór/zwrot |
| Pobór mocy | 2 VA |
| Pomiar profilu obciążenia | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 40 A |
| Rodzaj energii mierzonej | Moc czynna i bierna |
| Rodzaj interfejsu | Inne |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| Szerokość | 35 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Typ licznika | Elektroniczny |
| Wysokość | 90 mm |
| Z blokadą kodem | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi -
74 times 105_ff_fox_energy_3_inst_e230105_pl.pdf [2023-07-10 09:01, 777.04 kB]
Deklaracja zgodności -
ue_ff063.2_23_fox_wi-energy_3_(mef_3)_dek_zgod_ce_(dyrektywa_red_rohs).pdf [2023-07-10 09:01, 178.56 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23668899/karta-katalogowa.pdf [1.13 MB]
WI-MEF-3-40-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23668891/wi-mef-3-40-instructions-for-use-pl-1.pdf [900.48 kB]
WI-MEF-3-40-instructions-for-use-en-1 -
m/download/23668893/wi-mef-3-40-instructions-for-use-en-1.pdf [744.30 kB]
WI-MEF-3-40-instructions-for-use-1 -
m/download/23668895/wi-mef-3-40-instructions-for-use-1.pdf [781.22 kB]
WI-MEF-3-40-declaration-CE-en-1 -
m/download/23668897/wi-mef-3-40-declaration-ce-en-1.pdf [178.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Monitor energii elektrycznej WI-FI 3F+N,FOX ENERGY 3 WI-MEF3 40A WI-MEF-3 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135