Polecane
Cena: |
158,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
158,04 |
zł netto |
Cena: |
194,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
194,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
71 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SHUTTER Dopuszkowy sterownik rolet Wi-Fi z silnikiem 230V WI-STR1S2-P F&F

SHUTTER to dopuszkowy sterownik rolet WiFi z możliwością płynnego sterowania lamelami. Dzięki funkcji aktywnego pomiaru mocy nie jest konieczna ręczna kalibracja czasów ruchu rolety*. Aplikacja pozwala na realizację „szybkich kroków” tj. podnieś – opuść, oraz ustawianie kąta lameli żaluzji na -90ᣞ➱ 0ᣞ➱ 90ᣞ. W przypadku żaluzji, po ich opuszczeniu lub uniesieniu, sterownik ustawia lamele do kąta, w jakim lamele znajdowały się chwilę wcześniej.
| Napięcie zasilania | 85÷265 V AC |
| Wejście sterujące | 85÷265 V AC |
| Prąd impulsu sterującego | mniej niż 1 mA |
| Maksymalny prąd obciążenia (AC-1) - prąd znamionowy | silnik AC - maks. 320 W |
| Maksymalny prąd obciążenia (AC-1) - prąd maksymalny (chwilowy) | AC-1: 6 A; AC-3: 1,5 A |
| Wilgotność (bez kondensacji) | poniżej 90% |
| Częstotliwość radia | 2,4 GHz |
| Transmisja | WI-FI |
| Moc radia (IEEE 802.11n) | poniżej 13 dBm |
| Przyłącze | zaciski śrubowe 2,5 mm² |
| Moment dokręcający | 0,4 Nm |
| Temperatura pracy | 0÷45°C |
| Wymiary | Ø54 (48×43 mm), wysokość: 25 mm |
| Montaż | w puszce podtynkowej Ø60 |
| Stopień ochrony | IP20 |
Parametry techniczne: SHUTTER Dopuszkowy sterownik rolet Wi-Fi z silnikiem 230V WI-STR1S2-P F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Częstotliwość radiowa | 2400 MHz |
| Długość kodu (w bitach) | 0 |
| Do łącznika | tak |
| Do łącznika roletowego | tak |
| Do łącznika żaluzjowego | tak |
| Do łącznika żaluzjowego/roletowego | tak |
| Do przycisku impulsowego | tak |
| Do ściemniacza | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | tak |
| Liczba komend | 0 |
| Liczba przekaźników | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Moduł do płyty z obwodem drukowanym | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 2003 |
| Pobór mocy | 2.2 W |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| System kodu zmiennego (karuzelowego) | nie |
| Tryb przełączania | tak |
| Tryb przycisku | tak |
| W obudowie | tak |
| W obudowie tubowej | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z przyciskiem radiowym | nie |
| Z radiowym urządzeniem kodującym | nie |
| Z ręcznym nadajnikiem radiowym | nie |
| Zasilanie | 230 V AC |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23833017/karta-katalogowa.pdf [2.40 MB]
WI-STR1S2-P-instructions-for-use-1 -
m/download/23833021/wi-str1s2-p-instructions-for-use-1.pdf [729.10 kB]
WI-STR1S2-P-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23833019/wi-str1s2-p-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co SHUTTER Dopuszkowy sterownik rolet Wi-Fi z silnikiem 230V WI-STR1S2-P F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135