Polecane
Cena: |
150,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
150,21 |
zł netto |
Cena: |
184,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
184,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
36 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: DOUBLE SWITCH 2 kanałowy przekaźnik Wi-Fi 230V WI-R2S2-P F&F

Przekaźnik Wi-Fi DOUBLE SWITCH służy do sterowania oświetleniem oraz dowolnymi urządzeniami elektrycznymi w domu przez sieć WiFi. Pozwala włączyć oraz wyłączyć podłączone urządzenie elektryczne. Za jego pomocą można uruchamiać większość domowych sprzętów. Zamotowany pod włącznikiem światła daje możliwość sterowania dwoma obwodami oświetlenia. Dwukanałowy przekaźnik Wi-Fi Współpracuje z wyłącznikami klasycznymi oraz dzwonkowymi.
Możliwość pracy dwukanałowego przekaźnika Wi-Fi przy obciążeniu powyżej wartości znamionowej uzależniona jest od temperatury i warunków pracy urządzenia. Długa praca przy tak wysokim obciążeniu może doprowadzić do zadziałania zabezpieczenia termicznego i odłączenia sterowanych obwodów.
| Napięcie zasilania | 85÷265 V AC |
| Wejście sterujące | 85÷265 V AC |
| Prąd impulsu sterującego | mniej niż 1 mA |
| Maksymalny prąd obciążenia (AC-1) - prąd znamionowy | 2 x 5 A |
| Maksymalny prąd obciążenia (AC-1) - prąd maksymalny (chwilowy) | 2 x 8 A |
| Wilgotność (bez kondensacji) | poniżej 90% |
| Częstotliwość radia | 2,4 GHz |
| Transmisja | WI-FI |
| Moc radia (IEEE 802.11n) | poniżej 13 dBm |
| Czułość odbiornika | -98 dBm |
| Przyłącze | zaciski śrubowe 2,5 mm² |
| Moment dokręcający | 0,4 Nm |
| Pobór mocy | czuwanie: 1,2 W; praca (włączony przekaźnik): 2,2 W |
| Temperatura pracy | 0÷45°C |
| Wymiary | Ø54 (48×43 mm), wysokość: 20 mm |
| Montaż | w puszce podtynkowej Ø60 |
| Stopień ochrony | IP20 |
&feature=emb_title
Parametry techniczne: DOUBLE SWITCH 2 kanałowy przekaźnik Wi-Fi 230V WI-R2S2-P F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Częstotliwość radiowa | 2400 MHz |
| Długość kodu (w bitach) | 0 |
| Do łącznika | tak |
| Do łącznika roletowego | nie |
| Do łącznika żaluzjowego | nie |
| Do łącznika żaluzjowego/roletowego | nie |
| Do przycisku impulsowego | tak |
| Do ściemniacza | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | tak |
| Liczba komend | 0 |
| Liczba przekaźników | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Moduł do płyty z obwodem drukowanym | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 2003 |
| Pobór mocy | 2.2 W |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| System kodu zmiennego (karuzelowego) | nie |
| Tryb przełączania | tak |
| Tryb przycisku | tak |
| W obudowie | tak |
| W obudowie tubowej | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z przyciskiem radiowym | nie |
| Z radiowym urządzeniem kodującym | nie |
| Z ręcznym nadajnikiem radiowym | nie |
| Zasilanie | 230 V AC |
Pliki do pobrania
fox_artykul_(002).pdf [2022-03-16 12:43, 1.07 MB]
Karta-katalogowa -
m/download/23833006/karta-katalogowa.pdf [2.06 MB]
FOX DOUBLE SWITCH instrukcja obsługi_pl.pdf -
m/download/23833003/fox-double-switch-instrukcja-obslugi-pl-pdf.pdf [713.61 kB]
FOX DOUBLE SWITCH manual_en.pdf -
m/download/23833005/fox-double-switch-manual-en-pdf.pdf [713.92 kB]
WI-R2S2-P-instructions-for-use-1.pdf -
m/download/23833008/wi-r2s2-p-instructions-for-use-1-pdf.pdf [731.59 kB]
WI-R2S2-P-declaration-RoHS-pl-1.pdf -
m/download/23833007/wi-r2s2-p-declaration-rohs-pl-1-pdf.pdf [224.37 kB]
FOX declaration CE 2024_en.pdf -
m/download/23833004/fox-declaration-ce-2024-en-pdf.pdf [182.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co DOUBLE SWITCH 2 kanałowy przekaźnik Wi-Fi 230V WI-R2S2-P F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135