Polecane
Cena: |
148,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
148,20 |
zł netto |
Cena: |
182,30 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
182,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
47 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SWITCH & ENERGY Pojedynczy przekaźnik Wi-Fi 230V z funkcją monitorowania parametrów sieci. WI-R1S1-P F&F

Przekaźnik Wi-Fi SWITCH & ENERGY montowany jest w puszce pod gniazdkiem lub włącznikiem. Pozwala włączyć i monitorować przez sieć WiFi podłączone urządzenie elektryczne - napięcie, prąd, moc, zużycie energii. Za jego pomocą można uruchamiać większość domowych sprzętów. Zamontowany pod włącznikiem światła daje możliwość sterowania pojedynczym obwodem oświetlenia. Przekaźnik sterowany przez Wi-Fi współpracuje z wyłącznikami klasycznymi oraz dzwonkowymi.
Cechy przekaźnika Wi-Fi
Praca przy obciążeniu powyżej wartości znamionowej uzależniona jest od temperatury i warunków pracy urządzenia. Długa praca przekaźnika Wi-Fi przy tak wysokim obciążeniu może doprowadzić do zadziałania zabezpieczenia termicznego i odłączenia sterowanych obwodów.
| Napięcie zasilania | 85÷265 V AC |
| Wejście sterujące | 85÷265 V AC |
| Prąd impulsu sterującego | mniej niż 1 mA |
| Maksymalny prąd obciążenia (AC-1) - prąd znamionowy | 10 A |
| Maksymalny prąd obciążenia (AC-1) - prąd maksymalny (chwilowy) | 16 A |
| Wilgotność (bez kondensacji) | poniżej 90% |
| Częstotliwość radia | 2,4 GHz |
| Transmisja | WI-FI |
| Moc radia (IEEE 802.11n) | poniżej 13 dBm |
| Czułość odbiornika | -98 dBm |
| Przyłącze | zaciski śrubowe 2,5 mm² |
| Moment dokręcający | 0,4 Nm |
| Pobór mocy | czuwanie: 1,2 W; praca (włączony przekaźnik): 2 W |
| Temperatura pracy | 0÷45°C |
| Wymiary | Ø54 (48×43 mm), wysokość: 20 mm |
| Montaż | w puszce podtynkowej Ø60 |
| Stopień ochrony | IP20 |
Parametry techniczne: SWITCH & ENERGY Pojedynczy przekaźnik Wi-Fi 230V z funkcją monitorowania parametrów sieci. WI-R1S1-P F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Częstotliwość radiowa | 2400 MHz |
| Długość kodu (w bitach) | 0 |
| Do łącznika | tak |
| Do łącznika roletowego | nie |
| Do łącznika żaluzjowego | nie |
| Do łącznika żaluzjowego/roletowego | nie |
| Do przycisku impulsowego | tak |
| Do ściemniacza | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | tak |
| Liczba komend | 0 |
| Liczba przekaźników | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Moduł do płyty z obwodem drukowanym | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 2003 |
| Pobór mocy | 2 VA |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| System kodu zmiennego (karuzelowego) | nie |
| Tryb przełączania | tak |
| Tryb przycisku | tak |
| W obudowie | tak |
| W obudowie tubowej | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z przyciskiem radiowym | nie |
| Z radiowym urządzeniem kodującym | nie |
| Z ręcznym nadajnikiem radiowym | nie |
| Zasilanie | 230 V AC |
Pliki do pobrania
Fox - Integracja z kalendarzem Google_pl.pdf -
m/download/23832989/fox-integracja-z-kalendarzem-google-pl-pdf.pdf [687.41 kB]
FOX SWITCH&ENERGY manual_en.pdf -
m/download/23832993/fox-switch-energy-manual-en-pdf.pdf [709.24 kB]
Fox - Programatory_pl.pdf -
m/download/23832992/fox-programatory-pl-pdf.pdf [741.58 kB]
Fox - Integracja z kalendarzem Outlook_pl.pdf -
m/download/23832991/fox-integracja-z-kalendarzem-outlook-pl-pdf.pdf [596.29 kB]
Fox - Integracja z kalendarzem iCloud_pl.pdf -
m/download/23832990/fox-integracja-z-kalendarzem-icloud-pl-pdf.pdf [564.86 kB]
WI-R1S1-P-declaration-RoHS-pl-1.pdf -
m/download/23832996/wi-r1s1-p-declaration-rohs-pl-1-pdf.pdf [224.37 kB]
Fox - hasła i udostępnianie urządzeń_pl.pdf -
m/download/23832988/fox-hasla-i-udostepnianie-urzadzen-pl-pdf.pdf [1.04 MB]
FOX declaration CE 2024_en.pdf -
m/download/23832985/fox-declaration-ce-2024-en-pdf.pdf [182.00 kB]
WI-R1S1-P-instructions-for-use-1.pdf -
m/download/23832997/wi-r1s1-p-instructions-for-use-1-pdf.pdf [714.47 kB]
FOX SWITCH & ENERGY instrukcja obsługi_pl.pdf -
m/download/23832983/fox-switch-energy-instrukcja-obslugi-pl-pdf.pdf [705.05 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23832995/karta-katalogowa.pdf [2.10 MB]
SWITCH&ENERGY Bedienungsanleitung_en.pdf -
m/download/23832994/switch-energy-bedienungsanleitung-en-pdf.pdf [728.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co SWITCH & ENERGY Pojedynczy przekaźnik Wi-Fi 230V z funkcją monitorowania parametrów sieci. WI-R1S1-P F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135