Polecane
Cena: |
640,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
640,89 |
zł netto |
Cena: |
788,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
788,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica podtynkowa 4x24 IP54 DARP-96 drzwu alum. biały 9.424 OPATÓWEK
Optymalna głębokość na 125mm idealnie wpasowuje się w potrzeby budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego lub przemysłowego. W ofercie znajduje się 6 rozdzielnic, 2, 3, 4, 5, 6 i 7 rzędowe (aż 24 moduły w jednym rzędzie), co pozwala zapewnić miejsce nawet na 168 modułów. Na szczególną uwagę zasługują wyjmowane aluminiowe szyny TH (na sankach), pod którymi znajduje się 29mm na swobodne poprowadzenie przewodów. Funkcjonalność i bezpieczeństwo podnoszą izolowane szyny zbiorcze N+PE, do których jest łatwy dostęp. Wysoką odporność i estetykę zapewniają wykonane z aluminium ramki, drzwi, konstrukcja wsporcza z szynami TH35 a nawet wkręty wykonane ze stali nierdzewnej. Podstawa i maskownice wykonane są z wysokiej jakości polistyrenu. Regulowane ramki pozwalają dopasować produkt do różnych grubości tynku, wylewane uszczelki zapewniają stopień ochrony IP54, całość jest polakierowana na biało (RAL 9010). Rozdzielnice DARP z serii QUITELINE posiadają II klasę ochronności, odporność na uderzenia IK07. W zestawie znajduje się instrukcja montażu oraz karty do opisów obwodów, jako wyposażenie dodatkowe dostępne są zamki metalowe (indywidualne lub powtarzalne) oraz zamek z tworzywa typu trójkąt. Rozdzielnice spełniają wymagania normy PN-EN 62208:2011. Maksymalny dopuszczalny prąd znamionowy wynosi 125A.
www.youtube.com/watch?v=za3Dw6VBcAIParametry techniczne: Rozdzielnica podtynkowa 4x24 IP54 DARP-96 drzwu alum. biały 9.424 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | nie |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Dach skośny | nie |
| Do instalacji zewnętrznej | nie |
| Do montażu na zewnątrz | nie |
| Gatunek materiału | PE (Poliester) |
| Głębokość | 125 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba drzwi | 1 |
| Liczba zamków | 1 |
| Materiał | Aluminium |
| Montaż słupowy | nie |
| Montaż wnękowy | tak |
| Płyta montażowa z regulowaną głębokością | nie |
| Stopień ochrony (NEMA) | 3 |
| Szerokość | 570 mm |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wykończenie powierzchni | Lakierowanie |
| Wysokość | 770 mm |
| Z drzwiami przeszklonymi | nie |
| Z drzwiami tylnymi | nie |
| Z drzwiami z wentylacją | nie |
Pliki do pobrania
9.424.pdf [2022-07-27 08:42, 327.93 kB]
9.424[1].pdf [2022-07-27 08:43, 256.06 kB]
quiteline_ulotka_a4.pdf [2022-07-27 08:43, 5.88 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica podtynkowa 4x24 IP54 DARP-96 drzwu alum. biały 9.424 OPATÓWEK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135