Polecane
Cena: |
1258,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 146,68 |
zł netto |
Cena: |
1548,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 410,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: XL3 160 Rozdzielnica Wnękowa 3R 020063 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP43 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | nie |
| Głębokość | 100 mm |
| Głębokość wbudowania | 140 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 93 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba rzędów | 3 |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 575 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 24 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 600 mm |
| Z zamkiem | tak |
Pliki do pobrania
F3456A-00 -
m/download/22628252/f3456a-00.pdf [1.88 MB]
EXB22010_Flipbook_EN_(03_2022) -
m/download/22628253/exb22010-flipbook-en-03-2022.pdf [6.26 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co XL3 160 Rozdzielnica Wnękowa 3R 020063 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135