Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 349,32 zł brutto
Twoja cena 223,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,49 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,34 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 65,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 105,41 zł brutto
Twoja cena 65,36 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,00 zł brutto
Twoja cena 7,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 85,73 zł brutto
Twoja cena 58,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszykaCena: |
8,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,33 |
zł netto |
Cena: |
10,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 OPK |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OZ-2/"Ł" (100 szt./opak.) OZNACZNIK E04ZP-01020402400 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 5.8 mm |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Inne |
| Nadruk | Litery |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Grubościenny |
| Sposób montażu | Na wtyk |
| Szerokość | 10.3 mm |
| Średnica kabla | 3.5 - 6.5 mm |
| Średnica żyły | 3.5 - 6.5 mm |
| Z polem tekstowym | tak |
| Ząbkowanie | Wewnętrzne ząbkowanie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co OZ-2/"Ł" (100 szt./opak.) OZNACZNIK E04ZP-01020402400 ERGOM
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
80 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
99 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1780brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
125 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
54 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1909brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
30 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5126brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
149 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
203 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1361brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
280 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
299 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1024brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
71 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
41 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9990brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
108 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1430brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
51 OPK |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135