Polecane
Cena: |
248,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
248,31 |
zł netto |
Cena: |
305,42 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
305,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER MPC 17/25/15 TRSP Obudowa z tworzywa sztucznego 9535500000
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | nie |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Dach skośny | nie |
| Do montażu metrycznego | nie |
| Gatunek materiału | PE (Poliester) |
| Głębokość | 150 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba drzwi | 0 |
| Liczba zamków | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model narożny | nie |
| Model stojący przyścienny | nie |
| Montaż pośredni | nie |
| Montaż słupowy | nie |
| Montaż ścienny | tak |
| Montaż wnękowy | tak |
| Możliwość sprzęgania (łączenia szeregowego/kaskadowego) | tak |
| Płyta montażowa z regulowaną głębokością | nie |
| Szerokość | 250 mm |
| Wolnostojący | nie |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wykończenie powierzchni | Stan surowy |
| Wysokość | 175 mm |
| Z drzwiami przeszklonymi | nie |
| Z drzwiami tylnymi | nie |
| Zestawialne | nie |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER MPC 17/25/15 TRSP Obudowa z tworzywa sztucznego 9535500000
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135