Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 82,66 zł brutto
Twoja cena 52,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 92,25 zł brutto
Twoja cena 63,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,18 zł brutto
Twoja cena 148,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 291,51 zł brutto
Twoja cena 88,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 8,18 zł brutto
Twoja cena 5,59 zł brutto
Do koszykaCena: |
14,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,07 |
zł netto |
Cena: |
17,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER CLI C 02-3 BL/WS - CD System kodowania kabli 1568241741
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 3 m |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | W formie rolki |
| Nadruk | Symbole |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Pogrubiony |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 3.4 mm |
| Średnica kabla | 3 - 1.3 mm |
| Średnica żyły | 1.5 - 0.2 mm |
| Z polem tekstowym | nie |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER CLI C 02-3 BL/WS - CD System kodowania kabli 1568241741
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
65 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2289brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
1 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
1 OPK |
24h |
|
162 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
15 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1789brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
49 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3846brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
300 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
351 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4277brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
6 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
26 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
26 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1780brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
36 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2246brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
18 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
010brutto |
|
1 KPL |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
232 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135