Polecane
Cena: |
176,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
176,85 |
zł netto |
Cena: |
217,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
217,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER FP TERMINAL LG MPB Pasek rozdzielacza zasilania z obudową 1206530000
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 1001 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | nie |
| Głębokość | 59 mm |
| Głębokość wbudowania | 104 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 53.9 mm |
| Kolor | Szary |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | nie |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Rodzaj pokrywy | Pokrywa |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 75 mm |
| Szerokość wbudowania | 157 EU570448 |
| Szyna DIN | nie |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 159 mm |
| Wysokość wbudowania | 67 mm |
| Z zamkiem | nie |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER FP TERMINAL LG MPB Pasek rozdzielacza zasilania z obudową 1206530000
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135