Polecane
Cena: |
1654,58 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 654,58 |
zł netto |
Cena: |
2035,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 035,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: KLIPPON STB 6 SS Szafa/obudowa przeciwwybuchowa, nr.katalogowy 1002760000 /1szt./ WEIDMÜLLER
Cena odpowiada za 1 szt./mb produktu, realizacja tylko w pełnych opakowaniach: /1szt./
Parametry techniczne: KLIPPON STB 6 SS Szafa/obudowa przeciwwybuchowa, nr.katalogowy 1002760000 /1szt./ WEIDMÜLLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba płyt dławnicowych | 0 |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | 0, 1, 2 |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | 20, 21, 22 |
| Głębokość | 130 mm |
| Liczba płytek z dławnicą kablową | 0 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Wykończenie powierzchni | Inne |
| Wysokość | 250 mm |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135