Polecane
Cena: |
106,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
103,17 |
zł netto |
Cena: |
130,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
126,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
350 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zasilacz impulsowy 24V DC 0,5A ZI-21 F&F
Zasilacz impulsowy. Napięcie wyjściowe 24 V. Moc 12 W.Zasilacz impulsowy służy do zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych, które wymagają stabilnego, filtrowanego napięcia zasilającego niezależnego od zmian napięcia sieci.
Parametry techniczne: Zasilacz impulsowy 24V DC 0,5A ZI-21 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 65 mm |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 | 0.5 A |
| Moc wyjściowa | 12 W |
| Możliwość montażu bezpośredniego | tak |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Możliwość montażu na ścianie | nie |
| Napięcie wyjściowe 1 | 24 - 24 V |
| Odporność na zwarcie | tak |
| Pobór mocy | 12 VA |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Zacisk śrubowy/sprężynowy |
| Stabilizowane napięcie wyjściowe | tak |
| Stabilizowany | tak |
| Szerokość | 18 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Wersja modułowa | tak |
| Wysokość | 90 mm |
| Wysokość wbudowania | 65 mm |
| Zakres nastawy napięcia wyjściowego | nie |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 100 - 264 V |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz | 100 - 264 V |
Pliki do pobrania
ff_zi_21_inst_d150924.pdf [2022-03-10 10:42, 1.37 MB]
145614 -
m/download/23007770/145614.pdf [383.79 kB]
130297 -
m/download/23007774/130297.pdf [1.37 MB]
130294 -
m/download/23007769/130294.pdf [134.95 kB]
130296 -
m/download/23007773/130296.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zasilacz impulsowy 24V DC 0,5A ZI-21 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135