Polecane
Cena: |
66,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
66,75 |
zł netto |
Cena: |
82,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
82,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: volta Rozdzielnica podtynkowa do ścian typu karton-gips (GK) 1x12 VH12NK HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2776398/0/hager_VH12NK_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: volta Rozdzielnica podtynkowa do ścian typu karton-gips (GK) 1x12 VH12NK HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | nie |
| Głębokość | 94.5 mm |
| Głębokość wbudowania | 90 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 91.5 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | nie |
| Listwa zaciskowa uziemienia | nie |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Rodzaj drzwi | Inne |
| Sposób montażu | Do ścian pustych |
| Szerokość | 330 mm |
| Szerokość wbudowania | 314 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wysokość | 355 mm |
| Wysokość wbudowania | 321 mm |
Pliki do pobrania
hager_vh12nk_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 16:40, 221.82 kB]
PDS_VH12NK_3301_pl-PL -
m/download/23397250/pds-vh12nk-3301-pl-pl.pdf [83.41 kB]
6LE000173D_VOLTA_HW_MIT_QC -
m/download/23397252/6le000173d-volta-hw-mit-qc.pdf [4.62 MB]
24PL135_broszura_Volta_www -
m/download/23397255/24pl135-broszura-volta-www.pdf [3.48 MB]
rohs_declaration_VH12NK_en-GB -
m/download/23397253/rohs-declaration-vh12nk-en-gb.pdf [42.17 kB]
hager_deklaracja_CE_433_EN_2024_v1_0_sig -
m/download/23397254/hager-deklaracja-ce-433-en-2024-v1-0-sig.pdf [346.32 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co volta Rozdzielnica podtynkowa do ścian typu karton-gips (GK) 1x12 VH12NK HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135