Polecane
Cena: |
763,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
734,14 |
zł netto |
Cena: |
939,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
902,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: univers N Pokrywa ze szczeliną poziomą odstęp 150mm 300x250 10szt. US21C3 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2783910/0/hager_US21C3_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: univers N Pokrywa ze szczeliną poziomą odstęp 150mm 300x250 10szt. US21C3 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Głębokość | 56 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 250 mm |
| Szybkie zamknięcie | tak |
| Wysokość | 300 mm |
Pliki do pobrania
hager_us21c3_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 15:13, 231.08 kB]
PDS_US21C3_3301_pl-PL -
m/download/23403460/pds-us21c3-3301-pl-pl.pdf [90.27 kB]
rohs_declaration_US21C3_en-GB -
m/download/23403461/rohs-declaration-us21c3-en-gb.pdf [42.09 kB]
DECLARATION_25_3303_11_25 -
m/download/23403462/declaration-25-3303-11-25.pdf [716.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co univers N Pokrywa ze szczeliną poziomą odstęp 150mm 300x250 10szt. US21C3 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135