Polecane
Cena: |
214,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
190,22 |
zł netto |
Cena: |
263,30 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
233,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
11 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
12 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Osłona wyprowadzenia przewodów 3-polowa FZ443N HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2777578/0/hager_FZ443N_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Osłona wyprowadzenia przewodów 3-polowa FZ443N HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9010 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 800 mm |
| Gatunek materiału | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 800 mm |
| Wysokość | 176 mm |
Pliki do pobrania
hager_fz443n_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 21:01, 222.49 kB]
PDS_FZ443N_3301_pl-PL -
m/download/23382264/pds-fz443n-3301-pl-pl.pdf [90.89 kB]
rohs_declaration_FZ443N_en-GB -
m/download/23382265/rohs-declaration-fz443n-en-gb.pdf [42.12 kB]
hager_deklaracja_CE_183_EN_2025_v1_0_sig -
m/download/23382266/hager-deklaracja-ce-183-en-2025-v1-0-sig.pdf [427.48 kB]
PEP_HAGER_HAGE-00718-V01.01-EN_26092022 -
m/download/23382267/pep-hager-hage-00718-v01-01-en-26092022.pdf [217.78 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Osłona wyprowadzenia przewodów 3-polowa FZ443N HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135