Polecane
Cena: |
207,16 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
199,19 |
zł netto |
Cena: |
254,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
245,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
8 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Osłona wyprowadzenia przewodów 3-polowa RAL7035 FZ353 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2779325/0/hager_FZ353_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Osłona wyprowadzenia przewodów 3-polowa RAL7035 FZ353 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 800 mm |
| Gatunek materiału | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 190 mm |
| Wysokość | 150 mm |
Pliki do pobrania
hager_fz353_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 20:43, 230.58 kB]
PDS_FZ353_3301_pl-PL -
m/download/23373480/pds-fz353-3301-pl-pl.pdf [90.40 kB]
rohs_declaration_FZ353_en-GB -
m/download/23373481/rohs-declaration-fz353-en-gb.pdf [42.16 kB]
TEH_CE_CERT_RK_DE-EN-19082022 -
m/download/23373482/teh-ce-cert-rk-de-en-19082022.pdf [963.86 kB]
PEP_HAGER_HAGE-00718-V01.01-EN_26092022 -
m/download/23373483/pep-hager-hage-00718-v01-01-en-26092022.pdf [217.78 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Osłona wyprowadzenia przewodów 3-polowa RAL7035 FZ353 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135