Polecane
Cena: |
87,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
87,50 |
zł netto |
Cena: |
107,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
107,62 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: OGRANICZNIK PRZEPIĘĆ 3P 8kA DC 1000V PV B+C T1+T2 SCHELINGER BEMKO
| Długość | 90mm |
|---|---|
| Szerokość | 54mm |
| Wysokość | 68mm |
| Stopień szczelności | IP20 |
|---|
| Liczba modułów | 3 |
|---|---|
| Montaż | Szyna DIN 35 (TH 35) |
| Napięcie pracy trwałej | Ucpv: 1000V DC |
| Prąd udarowy (10/350µs) | Iimp: 8kA |
| Temperatura pracy | -40°C /+70°C |
| Typ | T1+T2 |
| Marka | Schelinger |
Parametry techniczne: OGRANICZNIK PRZEPIĘĆ 3P 8kA DC 1000V PV B+C T1+T2 SCHELINGER BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) | 35 mm² |
| Maks. przekrój przewodu elastycznego | 35 mm² |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy DC | 1000 V |
| Poziom ochrony | 4.5 kV |
| Poziom ochrony L-N | 4.5 kV |
| Poziom ochrony N-PE | 4.5 kV |
| Rozmiar | 3 moduły |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Optyczny |
| Zintegrowane dobezpieczenie | nie |
Pliki do pobrania
deklaracja_zgodnosci_ue_ograniczniki_przepiec_dc.pdf [2022-03-18 14:06, 389.57 kB]
manual_spd_mov_dc_t1t2.pdf [2022-03-18 14:06, 7.42 MB]
Ogranicznik przepięć SPD-MOV-DC-T1T2 -
m/download/9914988/ogranicznik-przepiec-spd-mov-dc-t1t2.pdf [1.40 MB]
deklaracja-zgodnosci-ue-ograniczniki-przepiec-dc -
m/download/13117986/deklaracja-zgodnosci-ue-ograniczniki-przepiec-dc.pdf [389.57 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co OGRANICZNIK PRZEPIĘĆ 3P 8kA DC 1000V PV B+C T1+T2 SCHELINGER BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135