Polecane
Cena: |
78,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
78,61 |
zł netto |
Cena: |
96,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
96,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
46 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: volta Zacisk dodatkowy (10szt) VZ455N HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2777041/0/hager_VZ455N_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: volta Zacisk dodatkowy (10szt) VZ455N HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba zacisków na biegun | 5 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Inne |
| Odległość między osiami otworów | 5 mm |
| Prąd znamionowy In | 63 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1.5 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 1.5 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 1.5 - 25 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie wtykowe |
| Sposób montażu | Montaż bezpośredni |
| Szerokość | 27 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość | 35 mm |
| Zakres temperatur pracy | -25 - 40 °C |
Pliki do pobrania
hager_vz455n_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 17:26, 259.12 kB]
PDS_VZ455N_3301_pl-PL -
m/download/23349623/pds-vz455n-3301-pl-pl.pdf [111.78 kB]
6VU01900B -
m/download/23349625/6vu01900b.pdf [192.03 kB]
24PL135_broszura_Volta_www -
m/download/23349629/24pl135-broszura-volta-www.pdf [3.48 MB]
rohs_declaration_VZ455N_en-GB -
m/download/23349626/rohs-declaration-vz455n-en-gb.pdf [42.08 kB]
hager_deklaracja_CE_183_EN_2025_v1_0_sig -
m/download/23349627/hager-deklaracja-ce-183-en-2025-v1-0-sig.pdf [427.48 kB]
PEP_HAGE-00834-V01.01-EN -
m/download/23349628/pep-hage-00834-v01-01-en.pdf [346.23 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co volta Zacisk dodatkowy (10szt) VZ455N HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135