Polecane
Cena: |
27,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,56 |
zł netto |
Cena: |
33,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: złącze kabl.SP6 5x6mm2/PG21 E.4204 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica złącza wtykowego | 25.8 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Dla kabla o średnicy | 1.5 - 6 mm |
| Ekranowany | nie |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Liczba styków danych | 0 |
| Liczba styków mocy | 0 |
| Liczba styków sterujących | 0 |
| Materiał pierścieni gwintowanych | Tworzywo sztuczne |
| Materiał pokrycia styków | Mosiądz |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Powłoka obudowy | Powlekanie tworzywem sztucznym |
| Prąd znamionowy In | 41 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1.5 - 6 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 1.5 - 6 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 1.5 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1.5 - 6 mm² |
| Rodzaj obudowy | Prosty |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj ryglowania | Inne |
| Rodzaj styku | Inne |
| Rozmiar gwintu (metryczny) | 21 |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | IP67 |
| Temperatura otoczenia | -25 - 70 °C |
| Z przewodem ochronnym | tak |
| Ze wskaźnikiem stanu | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135