Polecane
Cena: |
77,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
77,20 |
zł netto |
Cena: |
94,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
94,96 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Modułowy wskaźnik napięcia - 3 fazowy LCD WR-3 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalne wychylenie wskazówki | 0 ° |
| Klasa dokładności | 1 |
| Legalizowany | nie |
| Model | Szyna DIN |
| Podświetlenie skali pomiarowej | tak |
| Połączenie przez przekładnik | nie |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Straty mocy | 1 W |
| System pomiarowy | Cyfrowy |
| Szerokość | 18 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Wersja modułowa | tak |
| Wysokość | 90.00000003 mm |
| Zakres pomiarowy | 80 - 500 V |
Pliki do pobrania
74_c3_97105_ff_wnc_3_inst_e210208_pl.pdf [2022-03-10 10:45, 677.88 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23832755/karta-katalogowa.pdf [1.02 MB]
WNC-3 instrukcja obsługi_pl.pdf -
m/download/23832753/wnc-3-instrukcja-obslugi-pl-pdf.pdf [678.23 kB]
WNC-3 manual_en.pdf -
m/download/23832754/wnc-3-manual-en-pdf.pdf [654.58 kB]
WNC-3-instructions-for-use-1.pdf -
m/download/23832757/wnc-3-instructions-for-use-1-pdf.pdf [677.88 kB]
WNC-3-declaration-RoHS-pl-1.pdf -
m/download/23832756/wnc-3-declaration-rohs-pl-1-pdf.pdf [224.37 kB]
LK WN deklaracja CE 2024_pl.pdf -
m/download/23832750/lk-wn-deklaracja-ce-2024-pl-pdf.pdf [179.78 kB]
LK WN declaration CE 2024_en.pdf -
m/download/23832752/lk-wn-declaration-ce-2024-en-pdf.pdf [179.86 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy wskaźnik napięcia - 3 fazowy LCD WR-3 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135