Polecane
Cena: |
56,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,13 |
zł netto |
Cena: |
69,04 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
69,04 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modułowy wskaźnik napięcia - 1 fazowy LCD WR-1 F&F
Opis produktu
Cyfrowy. Jednofazowy.
Wskaźnik napięcia WNC-1 dokonuje pomiaru i wskazuje wartości 1fazowego napięcia przemiennego w zakresie 80÷500 V AC.
Działanie
Zmierzona wartość napięcia wskazywana jest bezpośrednio w postaci liczbowej na 3-cyfrowym wyświetlaczu LED. Napięcie wyświetlane jest z rozdzielczością 1 V, pomiar aktualizowany jest pięć razy na sekundę.
Mierzone napięcie wykorzystywane jest równocześnie do zasilania wskaźnika. W przypadku spadku napięcia poniżej 80 V wyświetlacz wskaźnika może ulec wyłączeniu.
Typ woltomierz jednofazowy
Napięcie zasilania 80÷500 V AC
Wyświetlacz 3-cyfrowy, 7-segmentowy LED
Częstotliwość zasilania 50÷60 Hz
Dokładność wskazań 2% (±1 cyfra)
Przyłącze zaciski śrubowe 1,5 mm²
Moment dokręcający 0,4 Nm
Pobór mocy 5 VA, 1 W
Temperatura pracy -5÷40°C
Wymiary 1 moduł (18 mm)
Montaż na szynie 35 mm
Stopień ochrony IP20
Parametry techniczne: Modułowy wskaźnik napięcia - 1 fazowy LCD WR-1 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalne wychylenie wskazówki | 0 ° |
| Klasa dokładności | 1 |
| Legalizowany | nie |
| Model | Szyna DIN |
| Podświetlenie skali pomiarowej | tak |
| Połączenie przez przekładnik | nie |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Straty mocy | 1 W |
| System pomiarowy | Cyfrowy |
| Szerokość | 18 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Wersja modułowa | tak |
| Wysokość | 90.00000004 mm |
| Zakres pomiarowy | 80 - 500 V |
Pliki do pobrania
74_c3_97105_ff_wnc_1_inst_e210303_pl.pdf [2022-03-10 10:45, 640.78 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23832765/karta-katalogowa.pdf [935.78 kB]
WNC-1 instrukcja obsługi_pl.pdf -
m/download/23832763/wnc-1-instrukcja-obslugi-pl-pdf.pdf [640.95 kB]
WNC-1 manual_en.pdf -
m/download/23832764/wnc-1-manual-en-pdf.pdf [617.64 kB]
WNC-1-instructions-for-use-1.pdf -
m/download/23832767/wnc-1-instructions-for-use-1-pdf.pdf [640.78 kB]
WNC-1-declaration-RoHS-pl-1.pdf -
m/download/23832766/wnc-1-declaration-rohs-pl-1-pdf.pdf [224.37 kB]
LK WN deklaracja CE 2024_pl.pdf -
m/download/23832760/lk-wn-deklaracja-ce-2024-pl-pdf.pdf [179.78 kB]
LK WN declaration CE 2024_en.pdf -
m/download/23832762/lk-wn-declaration-ce-2024-en-pdf.pdf [179.86 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy wskaźnik napięcia - 1 fazowy LCD WR-1 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135