Polecane
Cena: |
30,69 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,69 |
zł netto |
Cena: |
37,75 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,75 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
69 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przełącznik dwupozycyjny z lampką sygnalizacyjną żółtą WB-1Y F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie przełączania | 250 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość wbudowania | 65 mm |
| Kolor klosza | Żółty |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Maksymalna moc źródła światła | 0 W |
| Prąd przełączania | 16 A |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Z lampką sygnalizacyjną | tak |
| Źródło światła | Lampa tląca |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23830761/karta-katalogowa.pdf [326.49 kB]
WB-1Y-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23830762/wb-1y-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB]
WB-1Y-declaration-CE-en-1 -
m/download/23830759/wb-1y-declaration-ce-en-1.pdf [180.28 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przełącznik dwupozycyjny z lampką sygnalizacyjną żółtą WB-1Y F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135