Polecane
Cena: |
45,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,79 |
zł netto |
Cena: |
56,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,32 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
44 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przełącznik przyciskowy 1NO+1NC Ith=16A 230VAC SVN352 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790209/0/hager_SVN352_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Przełącznik przyciskowy 1NO+1NC Ith=16A 230VAC SVN352 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie przełączania | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość wbudowania | 66 mm |
| Kolor klosza | Inne |
| Kolor przycisku | Szary |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Maksymalna moc źródła światła | 0 W |
| Prąd przełączania | 16 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
Pliki do pobrania
hager_svn352_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 13:14, 245.03 kB]
PDS_SVN352_3301_pl-PL -
m/download/23374976/pds-svn352-3301-pl-pl.pdf [194.52 kB]
rohs_declaration_SVN352_en-GB -
m/download/23374978/rohs-declaration-svn352-en-gb.pdf [42.09 kB]
hager_deklaracja_CE_029_AC_2026_v1_0_sig -
m/download/23374979/hager-deklaracja-ce-029-ac-2026-v1-0-sig.pdf [307.90 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Przełącznik przyciskowy 1NO+1NC Ith=16A 230VAC SVN352 HAGER
Osoby, które kupiły produkt Przełącznik przyciskowy 1NO+1NC Ith=16A 230VAC SVN352 HAGER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135