Polecane
Cena: |
78,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
76,62 |
zł netto |
Cena: |
97,04 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
94,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
105 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zasilacz impulsowy do puszki 12V 10W ZI-10-12P F&F
- europejski zakres wartości napięcia wejściowego- montaż w puszce podtynkowej Ø60- wysoka stabilność napięcia wyjściowego- zabezpieczenia: przeciążeniowe, termiczne, nadnapięciowe- II klasa ochronności
Parametry techniczne: Zasilacz impulsowy do puszki 12V 10W ZI-10-12P F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | tak |
| Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 1 | 12 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 20 mm |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 | 1.2 A |
| Moc wyjściowa | 10 W |
| Możliwość montażu bezpośredniego | nie |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Możliwość montażu na ścianie | nie |
| Napięcie wyjściowe 1 | 10.8 - 13.8 V |
| Odporność na zwarcie | nie |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Stabilizowane napięcie wyjściowe | tak |
| Stabilizowany | tak |
| Szerokość | 48 mm |
| Wersja modułowa | nie |
| Wysokość | 43 mm |
| Zakres nastawy napięcia wyjściowego | tak |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 180 - 264 V |
Pliki do pobrania
145871 -
m/download/23005132/145871.pdf [262.25 kB]
130764 -
m/download/23005134/130764.pdf [74.26 kB]
130761 -
m/download/23005131/130761.pdf [134.95 kB]
130763 -
m/download/23005133/130763.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zasilacz impulsowy do puszki 12V 10W ZI-10-12P F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135