Polecane
Cena: |
130,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
120,75 |
zł netto |
Cena: |
160,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
148,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Mosaic Gniazdo Pojedyncze Tv-Rd Gwiazda 2 Modyłu Białe Tłumienie 1,5 Db 078783 LEGRAND
Gniazda telewizyjne Program Mosaic- Mechanizm do montażu w uchytach instalacyjnych Programu MosaicGniazdo TV ø 9,52 mm męskie-żenskie- Posiadają zacisk do podłączeń automatycznych kabla współosiowego- Do instalacji telewizji naziemnej i satelitarnej z demodulatorem indywidualnym- Przeznaczone do odbioru sygnału analogowego i cyfrowego
Parametry techniczne: Mosaic Gniazdo Pojedyncze Tv-Rd Gwiazda 2 Modyłu Białe Tłumienie 1,5 Db 078783 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| DAB+ | nie |
| Do rozdzielni teleinformatycznej | nie |
| Do zasilania zdalnego | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 33 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba gniazd | 2 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model | Gniazdo końcowe |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Pokrywa | Plakietka centralna |
| Rodzaj gniazdka | Inne |
| Sposób mocowania | Montaż zatrzaskowy |
| Sposób montażu | Podstawa mocująca do systemu modułowego |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Tłumienie wejściowe dla 860 MHz | 1.5 dB |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Zakres częstotliwości | 4 - 862 MHz |
Pliki do pobrania
S000092284EN-00 -
m/download/22646463/s000092284en-00.pdf [1.06 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Mosaic Gniazdo Pojedyncze Tv-Rd Gwiazda 2 Modyłu Białe Tłumienie 1,5 Db 078783 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135