Polecane
Cena: |
297,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
276,08 |
zł netto |
Cena: |
365,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
339,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Mosaic Wyłącznik Na Klucz Trójpoz Do Zamka Nr.Ref 0697 95-2 Moduły Biały 6A-250V 077075 LEGRAND
Mechanizm do wyposażenia w- uchwyt uniwersalny - ramkę Wyłącznik 3-pozycyjny bez wkładki - Wyłącznik przełaczny z pozycja "stop" 6 A - 250 V~- 6 A - 250 V~- Mozliwość wyposażenia we wkładkę zamka nr ref. 069795- Biały
Parametry techniczne: Mosaic Wyłącznik Na Klucz Trójpoz Do Zamka Nr.Ref 0697 95-2 Moduły Biały 6A-250V 077075 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor elementu przełączającego | Biały |
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP41 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Funkcja podświetlenia | Inne |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 66 mm |
| Głębokość wbudowania | 46 mm |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element systemu modułowego do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 50 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Rodzaj podświetlenia | Inne |
| Sposób działania | Klucz |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Podstawa mocująca do systemu modułowego |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
F00439EN-05 -
m/download/22614785/f00439en-05.pdf [153.92 kB]
LE09239AA -
m/download/22614786/le09239aa.pdf [353.38 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Mosaic Wyłącznik Na Klucz Trójpoz Do Zamka Nr.Ref 0697 95-2 Moduły Biały 6A-250V 077075 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135