Polecane
Cena: |
4,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,67 |
zł netto |
Cena: |
4,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wkładka Topikowa 5x20 1,25A 010212 LEGRAND
Wkładki bezpiecznikowetopikowe do instalacji domowych Wkładki miniaturowe 5 x 20- Szybkiego zadziałania (F), ceramiczne- Zgodne z normami IEC 127-2, NF EN 60127 i VDE 0820-1- Duża zdolność zwarciowa- Prąd znamionowy: 1,25 A
Parametry techniczne: Wkładka Topikowa 5x20 1,25A 010212 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 | Inne |
| Charakterystyka | Inne |
| Charakterystyka wyzwalania | H |
| Model | Bezpiecznik ceramiczny |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 1.25 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj wskaźnika zadziałania | Inne |
| Rozmiar | 5x20 mm |
| Strata mocy przy prądzie znamionowym | 1.2 W |
| Zakres częstotliwości pracy | 50 - 60 Hz |
| Zdolność łączeniowa | 1.5 kA |
Pliki do pobrania
fa137bEN -
m/download/22595976/fa137ben.pdf [452.36 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wkładka Topikowa 5x20 1,25A 010212 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135