GNIAZDO32A 2P-E 380-415V IP44 50-60HZ PKY32F433 SCHNEIDER
GNIAZDO32A 2P-E 380-415V IP44 50-60HZ PKY32F433 SCHNEIDER (PKY32F433)
Do ulubionych
Opis produktu: GNIAZDO32A 2P-E 380-415V IP44 50-60HZ PKY32F433 SCHNEIDER
Gniazdo przemysłowe, kątowe, 32A, 2p+E, 380...415 V AC, IP 44. rodzina produktów: PratiKa - typ produktu: gniazdo - opis skrócony: Gniazdo PratiKa - kategoria wtyczki, gniazda: niskie napięcie - liczba biegunów: 2-biegunowy + E - rodzaj sieci: AC - standa
Parametry techniczne: GNIAZDO32A 2P-E 380-415V IP44 50-60HZ PKY32F433 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Odstęp pomiędzy otworami w pionie 85 mm
Odstęp pomiędzy otworami w poziomie 77 mm
Rozmiar kołnierza pionowy 100 mm
Rozmiar kołnierza poziomy 90 mm
Stopień ochrony (IP) IP44
Numer RAL 7035
Częstotliwość znamionowa 50 - 60 Hz
Kierunek wprowadzenia kabla Brak
Kierunek wprowadzenia wtyczki Kątowy
Kolor identyfikacyjny Czerwony
Liczba biegunów 3
Materiał Tworzywo sztuczne
Model wojskowy nie
Napięcie zgodnie z EN 60309-2 400 V (50+60 Hz) czerwone
Prąd znamionowy IEC 32 A
Rodzaj połączenia Zacisk bezśrubowy
Wskaźnik położenia styku ochronnego 9 h
Zakres napięcia znamionowego 380 - 415 V