GNIAZDO32A 3P-N-E 200-250V IP44 50-60HZ PKY32F425 SCHNEIDER
GNIAZDO32A 3P-N-E 200-250V IP44 50-60HZ PKY32F425 SCHNEIDER (PKY32F425)
Do ulubionych
Opis produktu: GNIAZDO32A 3P-N-E 200-250V IP44 50-60HZ PKY32F425 SCHNEIDER
Gniazdo przemysłowe, kątowe, 32A, 3p+N+E, 200...250 V AC, IP 44. rodzina produktów: PratiKa - typ produktu: gniazdo - opis skrócony: Gniazdo PratiKa - kategoria wtyczki, gniazda: niskie napięcie - liczba biegunów: 3f + N + Z - rodzaj sieci: AC - standard
Parametry techniczne: GNIAZDO32A 3P-N-E 200-250V IP44 50-60HZ PKY32F425 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Odstęp pomiędzy otworami w poziomie 77 mm
Rozmiar kołnierza pionowy 100 mm
Rozmiar kołnierza poziomy 90 mm
Stopień ochrony (IP) IP44
Numer RAL 7035
Częstotliwość znamionowa 50 - 60 Hz
Kierunek wprowadzenia kabla Brak
Kierunek wprowadzenia wtyczki Kątowy
Kolor identyfikacyjny Niebieski
Liczba biegunów 5
Materiał Tworzywo sztuczne
Model wojskowy nie
Napięcie zgodnie z EN 60309-2 230 V (50+60 Hz) niebieskie
Prąd znamionowy IEC 32 A
Rodzaj połączenia Zacisk bezśrubowy
Wskaźnik położenia styku ochronnego 9 h
Zakres napięcia znamionowego 200 - 250 V