Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C50A KMB6-C50/1 27252 KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C50A KMB6-C50/1 27252 KANLUX (27252)
Cena:
8,26
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
8,26
Nasz stan magazynowy
0 SZT
24h
Stan magazynowy producenta
500 SZT
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C50A KMB6-C50/1 27252 KANLUX
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 1
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 400 V
Prąd znamionowy 50 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz