S202-B100 Wyłącznik nadprądowy 6kA 2P B100A 2CDS252001R0825 ABB
S202-B100 Wyłącznik nadprądowy 6kA 2P B100A 2CDS252001R0825 ABB (2CDS252001R0825)
Do ulubionych
Parametry techniczne: S202-B100 Wyłącznik nadprądowy 6kA 2P B100A 2CDS252001R0825 ABB
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 2
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V 6 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V 6 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V 10 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V 6 kA
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania B
Głębokość wbudowania 69 mm
Jednocześnie rozłączany biegun N nie
Kategoria przepięcia 3
Klasa ograniczenia energii 3
Liczba biegunów (całkowita) 2
Montaż podtynkowy nie
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Napięcie znamionowe 400 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
Prąd znamionowy 100 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 2.5 - 50 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 4 - 35 mm²
Rodzaj napięcia Inne
Stopień zanieczyszczenia 3
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 55 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Zakres częstotliwości 50 - 60 Hz