FAZ-C32/2-DC Wyłącznik nadprądowy 10kA DC C32A 2P 279143 EATON
FAZ-C32/2-DC Wyłącznik nadprądowy 10kA DC C32A 2P 279143 EATON (279143)
Nasz stan magazynowy
1 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: FAZ-C32/2-DC Wyłącznik nadprądowy 10kA DC C32A 2P 279143 EATON
Wysokiej jakości wyłącznik ochronny do zastosowań komercyjnych i domowych, wskaźnik położenia styków czerwony zielony, narzędzie pomocnicze do zacisków - ochrona przed przebiciem, trójstanowy suwak zatrzaskowy umożliwia wymontowanie z istniejącego zespołu przesuwu, możliwość późniejszego dobudowania obszernego zakresu akcesoriów, prądy znamionowe do 50 A, charakterystyka wyzwolenia C, znamionowa zdolność łączenia 10 kA według IEC/EN 60947-2, do 250V DC w biegunie, nadaje się do używania na wolnym powietrzu (rozdzielacz budowlany i napowietrzny) do temp 25°C
Parametry techniczne: FAZ-C32/2-DC Wyłącznik nadprądowy 10kA DC C32A 2P 279143 EATON
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 2
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V 0 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V 0 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V 10 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V 10 kA
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania C
Głębokość wbudowania 70.5 mm
Jednocześnie rozłączany biegun N nie
Kategoria przepięcia 3
Klasa ograniczenia energii 3
Liczba biegunów (całkowita) 2
Montaż podtynkowy nie
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Napięcie znamionowe 250 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
Prąd znamionowy 32 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 - 25 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 - 25 mm²
Rodzaj napięcia DC
Stopień zanieczyszczenia 2
Straty mocy 6.8 W
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 75 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Zakres częstotliwości 50 - 60 Hz